Hľadaj

Prečo práve ECLISSE

Dokonalé zásuvné dvere pre vás

ECLISSE vyrába systémy pre posuvné dvere od roku 1989. Poznáme potreby zákazníkov, pretože každý deň spolupracujeme s montérmi a predajcami. Od úplného začiatku sme načúvali ich potrebám a dali sme im riešenia.

ECLISSE výhody

Ak porovnávate systém ECLISSE s inými značkami, skontrolujte si, či majú nasledovné výhody.

Kontrolný zoznam:

 • MOŽNOSŤ POUŽIŤ VLASTNÉ DVERE
  Môžete si vybrať akýkoľvek štýl dverí, pretože naše systémy sú vhodné pre všetky štandardné rozmery dverných krídel.

 • VÝROBOK NAVRHNUTÝ PRE VŠETKY TRHY
  Náš produkt bol navrhnutý pre všetky celosvetovo používané štandardné rozmery dverných krídel (metrické aj imperiálne), štandardné hrúbky dverných krídel a štandardne používaný sadrokartón.

 • ČASOVO ÚSPORNÉ
  Každý kit sa používa len s jedným rozmerom dverí, takže všetky rozmery sedia hneď na prvýkrát - žiadne rezanie ocele či prispôsobovanie výšky.

 • KOMPLETNÝ RÁM S PLNÝM PUZDROM
  V minulosti tvorila jediný dostupný kit pre zásuvné dvere len koľajnica a dve drevené lišty. Na rozdiel od týchto starých kitov, je systém ECLISSE zložený do robustného celku, ktorý tvoria puzdro, koľajnica a kovová dorazová lišta. Montuje sa ako skompletizovaná jednotka. Je super silná, časovo úsporná, bez námahy.

 • SILA NADOVŠETKO
  Systém puzdra ECLISSE je vyrobený zo super silných 1, 2 mm hrubých oceľových profilov. Prečo je dôležité, aby bolo puzdro silné? Pretože nahrádza výplň v stene.

 • SUPER RÝCHLA MONTÁŽ
  Pretože sa do otvoru v stene vkladá kompletná jednotka, montáž trvá v priemere len 60 minút! S kitom pre ECLISSE posuvné dvere môžete zostaviť jeden bežný rám iba za 15 minút!

 • KRÁSA JE V DETAILOCH
  V tom sa ECLISSE líši od ostatných. Dokonca aj ten najmenší detail, ako je vodiaci tŕň je dokonale navrhnutý, aby v okamihu perfektne zapadol na svoje miesto.

 • VŠETKO ČO POTREBUJETE JE PRILOŽENÉ
  So systémom ECLISSE nemusíte nič dokupovať, priložené sú dokonca aj skrutky na pripevnenie sadrokartónu k rámu. Klasické zárubňové modely puzdier môžu byť dodané s profesionálne navrhnutým kitom zárubne s tesneniami a protiprachovými štetinami. Ľahšie to už byť nemôže.

 • ZABUDNITE NA HRDZU
  Galvanizované oceľové systémy ECLISSE spĺňajú najprísnejšie európske normy, a tak sú vhodné na použitie aj v priestoroch so zvýšenou vlhkosťou, napr. v kúpeľniach, užitkových miesťnostiach a pivniciach. 

 • NOSNÉ KOLESOVÉ VOZÍKY, KTORÉ NEVYŽADUJÚ ÚDRŽBU
  Všetky naše systémy posuvných dverí sú dodávané s nosnými vozíkmi, ktoré boli testované v 100 000 cykloch. To predstavuje 25 rokov bežného používania. Okrem toho nosné vozíky sú umiestnené v koľajnici a nemôžu sa z nej uvoľniť. Sú hladké, pevné a schopné udržať dverné krídlo do hmotnosti 100 kg. Sme schopní dodať aj koľajnicu a nosné vozíky, ktoré udržia 150 kg!

 • VYBERATEĽNÁ KOĽAJNICA
  Naša koľajnica nevyžaduje údržbu, ale v prípade potreby je možné ju úplne vybrať bez toho, aby sa poškodila stena. Ak si želáte dodatočne pridať napr. tlmené zatváranie dverí BIAS, umožní to práve vyberateľná koľajnica.

 • ODBORNÝ ZÁKAZNÍCKY SERVIS
  Členovia nášho servisného tímu sú odborníci na produkty ECLISSE. Zodpovedajú všetky vaše otázky ohľadom posuvných dverí.

 • DLHÁ ZÁRUKA
  Záruka na systém oceľového puzdra je 12 rokov